Стартує прийом заявок на Літературну премію імені Джозефа Конрада-Коженьовського

Стартує прийом заявок на Літературну премію імені Джозефа Конрада-Коженьовського

Укрінформ
Польський Інститут у Києві розпочинає 2 серпня прийом заявок на Літературну премію імені Джозефа Конрада-Коженьовського 2017 року.

Про це повідомляється на офіційному сайті інституту.

"Премія присуджується українському письменникові віком до 40 років, незалежно від місця його проживання, прижиттєво, за прозову україномовну творчість, що порушує актуальні теми, змушує до рефлексії, розширює знання про інші культури. Журі не буде розглядати творчість письменників, що працюють у жанрі поезії, дитячої літератури, фентезі, сайнс-фікшн, есеїстки, драматургії, літературної критики. Висунути кандидатів на Премію можуть як українські, так і іноземні культурні інституції, видавництва, творчі об'єднання, приватні особи, заповнивши аплікаційну форму до 15 жовтня 2017 року", - зазначається в повідомленні. 

Кожна установа або приватна особа може висунути лише одного кандидата. Претенденти на Премію не можуть номінувати себе самі. Лауреати Премії Конрада попередніх років повторно номіновані бути не можуть.

Визначення лауреата відбуватиметься у два етапи: з числа запропонованих кандидатів журі, головою якого є директор Польського Інституту у Києві, обере 3 фіналістів, прізвища яких буде оголошено на початку листопада 2017 року через комюніке; остаточне рішення журі прийме перед врученням премії після обговорення кандидатур фіналістів та визначення лауреата шляхом таємного голосування.

Урочисте оголошення й нагородження лауреата Літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського відбудеться 15 листопада 2017 року у Києві. 

Лауреат Премії-2017 отримає диплом та нагороду розміром  3 тис. євро від Польського Інституту у Києві, а також піврічне стажування у Польщі у 2018 році в рамках стипендіальної програми міністра культури і національної спадщини Республіки Польща "Gaude Polonia" від партнера Премії, Національного центру культури (Варшава). 

Премія заснована 2007 року і вручається раз на два роки. Цьогоріч премію вручать вшосте. 

Читайте також: В Україні стартував конкурс на журналістську премію імені Героя Небесної сотні

Форми аплікацій для установ та інституцій, а також для приватних осіб - на сайті інституту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-