Історичний центр Відня включили до списку Всесвітньої спадщини, яка під загрозою

Історичний центр Відня включили до списку Всесвітньої спадщини, яка під загрозою

1199
Ukrinform
Комітет Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО на сесії у Кракові включив історичний центр Відня до Списку всесвітньої спадщини, що перебуває під загрозою.

Про це повідомляє Центр новин ООН.

"Таке рішення прийняте у зв'язку із планами будівництва висотних будівель у центрі австрійської столиці. Члени Комітету Всесвітньої спадщини нагадали про свої попередні рішення, зокрема, щодо великої висоти проектованих у центрі Відня будівель, що негативно позначиться на видатній універсальній цінності історичного об'єкту", - зазначається у повідомленні.

У ЮНЕСКО нагадали, що місто відіграє засадничу роль у якості провідного центру європейської музичної творчості. Історичний центр Відня багатий на різні архітектурні ансамблі, зокрема, палаци у стилі бароко та сади, він також включає вулицю Рінгштрассе, яка датується кінцем XIX століття. Об'єкт був включений до Списку Всесвітньої спадщини 2001 року. 

Читайте також: ЮНЕСКО: Великому бар'єрному рифу вже не загрожує знищення

Список Всесвітньої спадщини, що перебуває під загрозою, призначений для інформування міжнародного співтовариства про умови, які створюють загрозу тим характеристикам, за якими об'єкти віднесені до всесвітньої спадщини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>