У театрі Франка готують виставу за п'єсою Артура Міллера

У театрі Франка готують виставу за п'єсою Артура Міллера

5023
Укрінформ
У Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відбудеться прем'єра вистави "Всі мої сини" за п'єсою Артура Міллера.

Про це Укрінформу повідомила керівник літературно-драматичної частини театру Наталія Пономаренко. 

"Вистава "Всі мої сини" - перше звернення театру до драматургії уславленого американського драматурга, лауреата Пулітцерівської премії Артура Міллера. Режисер-постановник - Станіслав Мойсеєв. Прем'єра відбудеться на Основній сцені театру 12, 13 та 18 липня", - зазначила Пономаренко. 

Вперше виставу за п'єсою "Всі мої сини" показали на Бродвеї 1947 року. Тоді Артур Міллер і режисер постановки Елія Казан отримали першу в історії премію "Тоні". Виставу було зіграно більше трьохсот разів. Ця п'єса прославила Міллера і зробила його одним з найпопулярніших драматургів сучасності.

Сюжет п'єси заснований на реальних подіях. Це сімейна драма. Родина фабриканта чекає з війни зниклого безвісти сина, майже втративши надію. Зникнення молодого льотчика виявляється результатом фатальної помилки його ж батька, який постачав браковані комплектуючі до військових літаків. Справжня любов між нареченою зниклого льотчика і його молодшим братом піддається осуду - як ганебна, зрадницька і небезпечна для сімейного добробуту. Істинні стосунки у родині підміняються спрагою збагачення, а наслідки цієї підміни виявляються незворотними.

Читайте також: Три українські фестивалі отримали європейське визнання

У головних ролях - Богдан Бенюк, Поліна Лазова, Іван Залуський, Ксенія Баша-Довженко, Андрій Романій, Дмитро Чернов, Олексій Зубков, Вадим Полікарпов, Наталія Ярошенко, Олена Мамчур, Олег Терновий, Павло Піскун, Ксенія Вертинська, Світлана Косолапова, Дар'я Легейда, Ярема Підгора.

Художник-сценограф - Володимир Карашевський, художник по костюмах - Катерина Маркуш.

Фото: ovacii.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-