Помер відомий український журналіст і діяч Сергій Правденко

Помер відомий український журналіст і діяч Сергій Правденко

Укрінформ
Серце відомого українського журналіста і політика, ректора Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси Сергія Правденка перестало битися 25 червня 2017 року.

Повідомлення про це розміщене на офіційному сайті Державного комітету телебачення і радіомовлення, членом колегії якого він був. 

"Його знали як активного учасника суспільно-політичного життя країни, який зробив значний внесок у розбудову журналістики у нашій країні, працював задля розбудови Української держави", - наголошують у Держкомтелерадіо і висловлюють щире співчуття рідним і близьким покійного. 

Сергій Макарович Правденко народився 29 квітня 1949 року в місті Ігрень Дніпропетровської області. 1972-го закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю журналіст.

Свій творчий шлях розпочав у "Робітничій газеті". 1975 року став членом Національної спілки журналістів України. У 1980-1983 роках працював редактором багатотиражної газети на лайнері "Максим Горький" Чорноморського пароплавства. Потім - у газетах "Радянська Україна", "Экономическая газета". У 1991-1998 роках обіймав посаду головного редактора парламентської газети "Голос України".

Народний депутат України І, ІІІ та ІV скликань.

З липня 2008 року працював на посаді ректора Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси.

Сергій Правденко є автором численних статей, репортажів, документальних книжок, книжки для дітей "Королівський обід", кількох документальних книжок у різні роки.

Церемонія прощання з Сергієм Правденком відбудеться в середу, 28 червня, об 11:00 в ритуальній залі лікарні "Феофанія". Поховають його о 13:00 на Байковому кладовищі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-