Грицак закликає ЗМІ укласти "акт інформаційної єдності" для протидії Путінпропу

Грицак закликає ЗМІ укласти "акт інформаційної єдності" для протидії Путінпропу

1851
Ukrinform
Голова СБУ Василь Грицак закликав патріотів України стати пліч-о-пліч зі співробітниками спецслужби та розділити відповідальність за майбутнє держави.

Про це йдеться у спеціальному зверненні глави спецслужби, оприлюдненому на сайті СБУ. 

“Упродовж трьох років російської військової агресії Служба безпеки України систематично завдає нищівних ударів розвідувально-диверсійній та інформаційно-підривній мережі спецслужб РФ на території України. Проте ворожа п’ята колона, яку ворог готував, плекав, підгодовував задовго до початку відкритого нападу на Україну, ще не знешкоджена повністю”, - заявив голова СБУ.

За його словами,  п’ята колона спритно маніпулює недосконалістю українського законодавства та найвищою демократичною цінністю нашого народу – свободою слова.

“Ми розуміємо, що кожного дня маємо зробити ще більше для нашої перемоги. Водночас чітко усвідомлюємо, що співробітники СБУ повинні діяти виключно в межах повноважень та у спосіб, визначений Конституцією і законами України. Я особисто як керівник Служби від цього принципу ніколи не відступлюсь. Справжній патріотизм - це не лише розмови про любов до України. Адекватна відсіч ворогу потребує рішучих спільних дій, поєднання сили права та сили громадської думки як зброї проти російської агресії в інформаційному просторі”, - наголосив Грицак.

Голова СБУ підкреслив, що для цього потрібно насамперед терміново розробити й ухвалити зміни до законодавства про кримінальну відповідальність.

“СБ України готова долучитися до цієї роботи. Наша мета - надати у Кримінальному кодексі України адекватну правову оцінку всім формам і методам гібридної війни. В умовах агресії не тільки військові статути пишуться кров’ю, але і закони для зрадників та пособників агресора. Це – сила права”, - зазначив Грицак.

Крім того, підкреслив він, слід укласти “акт інформаційної єдності українських журналістів у протистоянні ворогу”.

“Російська пропаганда є зброєю, за допомогою якої противник намагається зруйнувати нашу віру в свободу слова і демократію. Відповіддю на цю пропаганду має стати бойкот усім представникам п’ятої колони Російської Федерації в інформаційному просторі України. Вони мають стати персонами нон грата на вітчизняних інформаційних ресурсах - для прихильників “путінського руського міра” має залишитися лише “кісельовсько-соловйовський” майданчик”, - наголосив Грицак.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>