SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Брюсселі відкрили виставку українського митця, який мріє про "шахтарський храм" - 02.06.2017 12:40 — Новини Укрінформ
У Брюсселі відкрили виставку українського митця, який мріє про "шахтарський храм"

У Брюсселі відкрили виставку українського митця, який мріє про "шахтарський храм"

Фото
3006
Ukrinform
У Брюсселі відкрилася виставка сучасного українського художника Романа Мініна.

Це перша персональна експозиція молодого митця, яка проходить у бельгійській столиці, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

На виставці представлена добре всім відома в Україні шахтарська тематика, в якій художник показує своєрідну антологію гірничого життя. Бельгійці та численні туристи – шанувальники сучасного мистецтва – мають можливість ознайомитися із творчістю Мініна у галереї Mhaata, яка спеціалізується на «індустріальному мистецтві».

На виставці представлений живопис, рельєфні композиції та нова бронзова скульптура «Human Alien», яку художник нещодавно презентував на Kyiv Art Week.

Також Мінін розповів у Брюсселі про мрію створити “шахтарський” храм.

«У мене є така мрія - зробити шахтарський храм. Це не просто бажання як митця, а мета мого життя, одна із найважливіших цілей. Це важке, але цікаве завдання», - зазначив художник, який народився у Донецькій області.

Він відзначив, що створити “шахтарський” храм саме на Донбасі не є головною метою, адже проект може бути реалізований й в інших регіонах України та світу.

«Це буде загальний образ шахтарської праці, яку об’єднує глибока історія у багатьох країнах», - додав художник.

Говорячи про концепцію храму, Мінін відзначив, що в його основу будуть покладені вітражі.

У Брюсселі відкрилася виставка українського художника Романа Мініна

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-