SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Президент із дружиною відвідали Книжковий Арсенал - 21.05.2017 14:32 — Новини Укрінформ
Президент із дружиною відвідали Книжковий Арсенал

Президент із дружиною відвідали Книжковий Арсенал

Фото
2237
Ukrinform
Президент Петро Порошенко разом із дружиною Мариною відвідали VII Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал". 

Про це Глава держави написав на своїй сторінці у Фейсбуці

"Вражений неймовірною атмосферою Книжкового Арсеналу. Довга черга на вхід у Книжковий Арсенал - єдина черга, яка мене радує", - написав Порошенко.

Як повідомляє прес-служба Глави держави, на «Книжковому Арсеналі» Президент із дружиною ознайомилися з майже усіма виставковими експозиціями, оглянули виставку «Енеїда Базилевича», присвячену історії створення ілюстрацій і макета книги до поеми Івана Котляревського, інші виставки. Вони також поспілкувалися з відвідувачами фестивалю.

Президент придбав книги, присвячені історії мистецтва, зокрема «Казимир Малевич. Київський період 1928-1930 рр.», «Каталог Чисте мистецтво», Decommunization Ukrainian Soviet Mosaics та багато інших, поспілкувався з багатьма видавцями та авторами книг. Зокрема, з відомим дисидентом та народним депутатом багатьох скликань, борцем за незалежність України Левком Лук’яненком, авторами книги-хроніки про сучасну українську війну за незалежність «Саур-могила. Воєнні щоденники».

Президент також придбав багато дитячих книжок, зокрема відомого дитячого видавництва «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га». Серед книг, які також поповнили бібліотеку президентського подружжя – вже відомий український комікс у жанрі альтернативної історії «Воля. The will», книги з історії України, велика кількість книг художньої літератури тощо.

VII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» проходить у столиці з 17 по 21 травня у Мистецькому Арсеналі. Фестиваль об’єднує літературу й мистецтво. Тут представлені новинки понад 150 видавництв, секція ілюстраторів, а також різноманітні і численні авторські, тематичні програми та спецпроекти, сформовані кураторською командою спеціально запрошених незалежних молодих критиків та відомих письменників.

Петро та Марина Порошенки відвідали Книжковий Арсенал

Фото: Петро Порошенко, Фейсбук

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>