Суд у справі Шаріної перенесли на 25 травня

Суд у справі Шаріної перенесли на 25 травня

Політв’язні
Укрінформ
Міщанський суд Москви продовжить розгляд справи колишнього директора Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної, яку неправомірно звинувачують в екстремізмі і розтраті, у четвер, 25 травня.

Про це повідомляє «Інтерфакс».

«Судове засідання відкладається до 14:00 25 травня, щоб дати прокурору час підготувати свою позицію з клопотанням, а також час сторонам для підготовки до судових дебатів», — сказала суддя Олена Гудошнікова.

Таким чином, суд задовольнив клопотання державного обвинувача, яка просила дати їй час для підготовки своєї позиції щодо заявленого стороною захисту клопотання про повернення справи в прокуратуру.

"Варто очікувати дебатів сторін вже 25 числа", - вважає адвокат Євген Смирнов. У ході дебатів сторін прокурор назве покарання, якого, на його думку, заслуговує підсудна. У свою чергу сторона захисту висловить свою позицію щодо справи. Потім їй буде надано право звернутися до суду з останнім словом, після чого суддя вийде для винесення вироку.

Судовий процес над Наталією Шаріною в Москві почався в листопаді минулого року, їй неправомірно інкримінують розпалювання національної ненависті і ворожнечі, а також приниження людської гідності і розтрату.

Правозахисний центр «Меморіал» ще в листопаді 2015 року заявив, що вважає директора московської Бібліотеки української літератури» Наталію Шаріну політв'язнем, у зв'язку з чим вона повинна бути звільнена з-під домашнього арешту, а кримінальну справу закрито.

Раніше адвокат обвинуваченої в екстремізмі колишньої керівниці Бібліотеки української літератури в Москві Наталії Шаріної Іван Павлов заявляв, що сподівається на виправдання своєї клієнтки російським судом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-