Гребенщиков привіз до Львова концерт проекту «БГ SYMPHONIA»

Гребенщиков привіз до Львова концерт проекту «БГ SYMPHONIA»

Укрінформ
Поет і музикант, композитор, співак і гитарист рок-групи «Аквариум», один із родоначальників російської рок-музики Борис Гребенщиков привіз до Львова концерт проекту «БГ SYMPHONIA». Увечері 16 травня він прозвучить у Львівській опері. 

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила промоменеджер Галина Гузьо.

«Проект виник торік у Києві, ставши творчим результатом зустрічі Гребенщикова з українським саундпродюсером, клавішником гурту «Океан Ельзи» Мілошем Єлічем. Сьогодні у львівському концерті «БГ SYMPHONIA» візьме участь Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик», - зазначила Гузьо.

За її словами, концерти «БГ SYMPHONIA» відбулися уже у восьми містах України, усюди - з аншлагами. Тому команда проекту вирішила продовжити тур – і у травні цю ексклюзивну програму почують Львів та Київ. Після міста Лева 18 травня відбудеться концерт у Національному драматичному театрі ім. І.Франка у столиці.

Проект «БГ SYMPHONIA» - інтернаціональний. У концертах беруть участь музиканти з різних країн: оркестр «Віртуози Києва», музиканти із гурту Бориса Гребенщикова «Аквариум», Олексій Зубарєв (гітара, Росія), Брайан Фіннеган (флейта, Ірландія), Ліам Бредлі (перкусія, Ірландія). Диригент - музикант, композитор, аранжувальник, саундпродюсер, учасник групи «Океан Ельзи» Мілош Єліч (Сербія). У Львові до такого музичного інтернаціоналу доєднається і знаменита чоловіча хорова капела «Дударик».

У програмі концертів «БГ SYMPHONIA» - і нові пісні Гребенщикова, і пісенна класика «Аквариума» - у новому, несподіваному прочитанні, створеному Мілошем Єлічем спеціально для цього туру. А найбільша інтрига проекту - інструментальна п’єса, написана Гребенщиковим для симфонічного оркестру.

Це не перший досвід співпраці Гребенщикова із симфонічними оркестрами. Раніше музикант виступав із ансамблем «Російські віртуози Європи» у Лондоні, у відомому концертному залі Cadogan Hall. А в 2012-му - із симфонічним оркестром Академічної капели в Санкт-Петербурзі, де прозвучала відома симфонічна сюїта «Фавн», оркестровку до якої БГ написав разом із британцем Саймоном Бассом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-