Чеські кінематографісти закликали Росію звільнити Сенцова

Чеські кінематографісти закликали Росію звільнити Сенцова

Укрінформ
Посол Чехії в Україні Радек Матула передав двоюрідній сестрі Олега Сенцова Наталії Каплан лист чеської Асоціації режисерів і сценаристів, у якому висловлюється підтримка ув’язненому режисерові.

Чеські митці своїм текстом долучилися до протестів світової спільноти кінематографістів, повідомляється на сайті посольства Чехії в Україні.

Дипломат попросив від його імені та від імені Чеської Республіки висловити Олегу Сенцову підтримку у його нелегкій ситуації та захоплення його вольовою боротьбою.

"Так само, як Чеська Республіка не визнає російської анексії Криму, не припинить також закликати до звільнення Олега Сенцова та інших українських громадян, засуджених в Російській Федерації під час процесів, що суперечили міжнародному праву й елементарним процесуальним нормам", - йдеться у повідомленні.

Повний текст листа чеських кінематографістів доступний за посиланням.

Міністерство закордонних справ Чеської Республіки у минулому уже декілька разів висловлювало категоричну незгоду з вироком не лише Олегу Сенцову, але й іншим українським громадянам. Чеська Республіка на міжнародній арені знову закликає до їхнього негайного звільнення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-