Посол КНР зробив подарунок Нацмузею історії України у Другій світовій війні

Посол КНР зробив подарунок Нацмузею історії України у Другій світовій війні

1337
Ukrinform
Надзвичайний і Повноважний посл КНР в Україні Ду Вей передав Національному музеї історії України у Другій світовій війні нове мультимедійне обладнання.

Про це повідомляє прес-служба Мінкультури.

«Музей справив на мене дуже велике враження, сама будівля глибоко підсилює ті відчуття, які виникають при перегляді експонатів, оскільки Друга світова війна є однією із найтемніших сторінок в історії людства. Я також хочу відзначити, що саме в той час, коли на далекому Сході китайський народ також тяжко воював проти фашизму, саме український народ простягнув нам руку допомоги. І також сподіваюсь, що наш подарунок допоможе в розбудові музею, адже ми маємо одну мету - ми хочемо, щоб кожен відвідувач зрозумів трагічність війни і дорогоцінність миру», - зазначив Ду Вей.

Він також підкреслив, що радий продовжити співпрацю з музеєм, який дає велику історичну базу для усіх відвідувачів, в тому числі екскурсантів з Китаю.

«Дуже символічно, що у переддень відзначення Дня пам'яті і примирення в Україні, наші колеги з КНР роблять цей особливий дарунок. Україна сьогодні, в силу певних обставин, переживає особливі часи і не завжди має необхідні ресурси для поновлення обладнання, щоб покращити роботу цього величного закладу. Тому для нас це є також знаковою подією та свідченням налагодження подальших тісних зв'язків, нашої дружби, нашої взаємоповаги в ім'я миру, особливо в рік, коли ми відзначаємо 25-річчя встановлення дипломатичних відносин України з Китайською Народною Республікою», - додав міністр культури України Євген Нищук.

Передані цього разу Посольством КНР мультимедійні засоби допоможуть ефективніше організувати роботу експозицій та Дитячого центру музею. Зокрема, на двох нових плазмових телевізорах у залах музею транслюватимуться кінохроніки періоду Другої світової війни, а також документальні стрічки Олександра Довженка та інших кіномитців. У Дитячому центрі музею, де наразі функціонує музейна школа «Покоління NEXT», будуть розміщені нові проектори та ноутбук, які сприятимуть реалізації мультимедійних складників занять. В увідному залі буде розміщений потужний Wi-Fi роутер, що допоможе гостям музею відразу розміщувати в соціальних мережах враження від побаченого та нові фотознімки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-