Відомий угорський музикант привіз до Чернігова свою

Відомий угорський музикант привіз до Чернігова свою "Таємничу Україну"

Укрінформ
У рамках IX Міжнародної Пасхальної асамблеї "Духовність єднає Україну", в Чернігові виступили відомий угорський музикант, композитор, етнограф, володар багатьох престижних музичних премій Бот Міклош та його музичний гурт із проектом "Таємнича Україна".

Про це повідомили у відділі інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю Чернігівської обласної ради.

"Свої виступи чернігівським глядачам подарували відомий угорський музикант, композитор, етнограф, володар багатьох престижних музичних премій Бот Міклош та його музичний гурт із Угорщини", - йдеться у повідомленні.

За інформацією з Чернігівського філармонійного центру, концерт складався з двох частин. У першій була представлена різнобарвна культура Закарпаття, звучали угорські, русинські, закарпатські, румунські, словацькі, єврейські та ромські народні мелодії у виконанні українських, гуцульських, румунських та угорських музик. Другу частину концерту склав проект Міклоша Бота "Таємнича Україна". Це - результат копіткої роботи угорського музиканта, який майже три роки мандрує нашою державою, збираючи українські народні пісні та музику. На сьогодні його колекція складає близько 1000 пісень. Крім того, Міклош знімає документальний фільм. Уривок з нього був показаний у Чернігові. В концерті також взяли участь київський гурт "Божичі" та учасники українських сільських колективів.

Концерт відбувся під патронатом Уповноваженого урядового комісара Угорщини доктора Іштвана Грежи. Окрім нього, до Чернігова приїхали також  посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень та керівник департаменту апарату урядового уповноваженого Петер Пеллер. У філармонійному центрі їх вітали керівники Чернігівської області.

Міжнародна Пасхальна асамблея "Духовність єднає Україну" проходить з 17 по 30 квітня і передбачає проведення 46 мистецьких заходів. На її концертах звучить музика різних епох, жанрів і стилів у виконанні провідних колективів і солістів України, а також зарубіжних гостей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-