Канадський піаніст українського походження відкриє школу в Житомирі

Канадський піаніст українського походження відкриє школу в Житомирі

Укрінформ
Всесвітньо відомий канадський музикант українського походження Любомир Мельник планує заснувати сучасний освітній центр в Україні, а саме – в місті Житомир, де навчатиме грі на піаніно.

Про це повідомляє портал української діаспори Vidia.org

«Йому хочеться передати свій талант тим, хто розмовляє з ним однією мовою. І не лише державною, а тією, що несе в собі дух народу, спадщину предків. За його словами, лише українець міг створити такий стиль», – сказав Владислав Малиновський, який організовував концерт Любомира Мельника в Україні восени 2016-го.

Школа Мельника розташується у старій котельні. На платформі Indiegogo запустили краудфандингову кампанію, щоб зібрати гроші для перетворення цього приміщення на інноваційний мистецький центр із хорошою звукоізоляцією. Стати учнем школи Любомира Мельника зможе кожен охочий незалежно від віку. Також у центрі проводитимуть заняття з образотворчого мистецтва для дітей та молоді.

Вибір міста для відкриття школи не випадковий. «У Житомирі цьому сприяють органи місцевого самоврядування, зокрема управління культури, освіти, а також міська адміністрація в особах мера і його заступника», – каже Малиновський.

Зазначимо, що Любомир Мельник відомий «безперервною музикою» - піанінною технікою, що базується на дуже швидких нотах й складних нотних послідовностях, що створюють «звукове полотно», зазвичай з використанням правої педалі для створення обертонів і резонансів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-