Рада прийняла за основу законопроект про Український культурний фонд

Рада прийняла за основу законопроект про Український культурний фонд

792
Ukrinform
Верховна Рада прийняла за основу проект закону №5491, яким пропонується створення Українського культурного фонду.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідне рішення підтримали 231 нардепів.

Згідно з законопроектом, органами управління цієї структури пропонується визначити Наглядову раду Фонду і дирекцію Фонду.

Наглядова рада Фонду, яка забезпечуватиме контроль за діяльністю Фонду, формуватиметься з двох осіб, яких визначає Президент України, двох осіб, визначених Міністерством культури України, двох представників від закладів культури, двох представників від громадських об'єднань та голови Фонду за посадою.

Голова Фонду призначатиметься на посаду Міністерством культури України з числа кандидатур (не більше трьох), визначених Наглядовою радою Фонду. Голова та інші члени Наглядової ради Фонду здійснюватимуть свої повноваження на громадських засадах.

Управління поточною діяльністю Фонду забезпечуватиметься дирекцією Фонду. При цьому виконавчий директор Фонду обиратиметься Наглядовою радою Фонду за результатами публічного та прозорого конкурсного добору.

"Діяльність Фонду стимулюватиме розробку і впровадження сучасних культурних і мистецьких проектів, сприятиме виробленню конкурентоспроможного на світовому ринку вітчизняного (національного) культурного продукту. Фонд також буде стартовим майданчиком для підтримки мистецьких дебютів, у тому числі за рахунок надання грантів та стипендій", - йдеться у пояснювальній записці до документа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>