На кіноринку у Клермон-Феррані вперше представлений Український павільйон

На кіноринку у Клермон-Феррані вперше представлений Український павільйон

1092
Укрінформ
У французькому Клермон-Феррані 3 лютого стартує найпрестижніший у світі фестиваль короткометражного кіно, у рамках якого відбудеться один із найбільших у світі кіноринків, де Україну буде представлено вперше.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

"Національні короткометражні фільми буде презентовано командами ГО "Сучасне Українське Кіно", Львівською кінокомісією та представниками Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art за підтримки Держкіно України, Львівської ОДА та Львівської міської ради. Цього року кіноринок також відвідають представники Київського міжнародного фестивалю короткометражного кіно та українські режисери Жанна Озірна, Тарас Дронь і Антоніо Лукіч", - ідеться у повідомленні.

Для кіноринку команда Львівської кінокомісії створила спеціалізований сайт "Українське короткометражне кіно", що стане універсальним інструментом, за допомогою якого міжнародні кіноагенти, інституції та фестивалі зможуть швидко сконтактувати з режисером чи продюсером фільму, домовитись про показ їхньої картини чи обговорити можливість співпраці. 

Львівська кінокомісія має на меті презентувати місто та область як унікальну знімальну локацію та економічно вигідний майданчик для створення європейського якісного кіноконтенту. Для цього було розроблено стислий локейшн-гайд, де зображено декілька найпопулярніших знімальних майданчиків у місті та регіоні.

Фестиваль щорічно проходить в місті Клермон-Ферран і вважається другим після Каннського у Франції за кількістю глядачів (у 2015 році їх було близько 200 тисяч) і професіоналів індустрії (близько 3,5 тисяч делегатів). Крім 80-ти картин у конкурсі, які показуються не менше 6 разів у різних кінотеатрах, в рамках фестивалю проходить безліч паралельних програм: презентації від телеканалів і кіностудій, пітчинг короткого метру, де автори шукають фінансування та партнерів. Одночасно з переглядом у першій половині дня проходять зустрічі та експрес-дебати з режисерами і продюсерами усіх фільмів конкурсної програми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-