Продюсер Джамали розкрив деталі концерту "I Believe in U" - 01.02.2017 18:00 — Новини Укрінформ
Продюсер Джамали розкрив деталі концерту "I Believe in U"

Продюсер Джамали розкрив деталі концерту "I Believe in U"

996
Ukrinform
Візуальне оформлення нового сольного концерту Джамали "I Believe in U", що відбудеться в Києві 12 травня, потребуватиме високих технологій, які складно кудись перевезти. Тож, імовірно, він стане ексклюзивним дійством.

Про це розповіли сама співачка та її продюсер Ігор Тарнопольський під час прес-конференції в Укрінформі.

"Поки що не можна про це сказати (чи концерт відбудеться ще десь - ред.), тому що буде дуже складна з точки зору технології сцена", - зазначила Джамала, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу. 

Як запевнив Тарнопольський, дуже хочеться показати цей концерт не тільки в столиці.

"Але з цим концертом окрема історія, тому що ми робимо його таким високотехнологічним. Ми залучили неймовірну творчу групу на чолі з Юрієм Костенком - це компанія Front Pictures, які займалися реалізацією візуальної частини нашого номера на Євробаченні. І весь цей концерт буде побудований на таких технологіях і на принципово новій сцені. Ми ще не до кінця все продумали, але зараз дуже активно займаємося розробкою. Тому, на жаль, не вийде цей концерт у тому вигляді, в якому він буде в Києві, перевезти в інші міста", - сказав Тарнопольський.

Але, за його словами, такий концерт робиться свідомо, щоб люди, які приїдуть на Євробачення, фінал якого відбудеться 13 травня, мали можливість отримати додаткові враження, зокрема й від технологій,  показаних під час концерту.

"Природно, що головне - це музика, і все робиться навколо творчості Джамали. Тому ми намагаємося витримати баланс і красиво покажемо і творчість, і  нові технології на сцені", - запевнив Тарнопольський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>