Держкіно дасть гроші на містичний трилер

Держкіно дасть гроші на містичний трилер "Egregor"

980
Укрінформ
Державне агентство України з питань кіно уклало контракт з компанією "Солар Медіа Інтертейнмент" про надання кінопроекту "Egregor" режисера Любомира Левицького державної фінансової підтримки у розмірі 22 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

Повнометражний художній фільм "Egregor" став одним із переможців 9-го конкурсного відбору Держкіно, отримавши один із найвищих балів. Режисер стрічки - Любомир Левицький, він же є разом із Сергієм Касторних написав сценарій. Продюсер фільму - Сергій Лавренюк.

Пригодницький трилер з елементами містики зніматиметься в Україні (у Києві, Львові), Франції та Німеччині. Виробництво фільму, загальна вартість якого становить 66 млн 268,7 тис. грн, завершиться взимку 2018 року.

В основі сценарію фільму лежить історія про те, як упродовж сотні років два ордени борються за можливість керувати свідомістю людства. Віктор Грабовскі - батько дитини, яку ордени обрали для матеріалізації найпотужнішого в світі егрегора. Щоб знайти свого викраденого сина, чоловіку доведеться подолати безліч перешкод.

За словами Любомира Левицького, ідея фільму "Egregor" з'явилася у нього після ознайомлення з дослідженням "ефекту сотої мавпи". Експеримент, проведений Лоуренсом Блером і Лаелом Вотсоном в середині 1970-их років, доводив паранормальне швидке поширення інформації суспільству від групи, яка набрала критичну масу - сто осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-