В Укрінформі презентували комікси про сучасних українських супергероїв

В Укрінформі презентували комікси про сучасних українських супергероїв

1185
Укрінформ
В Укрінформі презентували комікси про сучасних українських супергероїв «Охоронці країни», які створювалися, в тому числі, за активною участю користувачів Facebook та Twitter.

Про це розповів під час презентації продюсер проекту, волонтер, дизайнер Леонід Краснопольський, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Як народилася ідея такої новели?  Коли почалася війна з Росією, і ми всі стали хто учасниками, хто свідками цього, то ми зіштовхнулися з тим, що зовсім немає жодних героїв, саме українських. Так, є герої Марвела, є радянські ще герої - казаки, але сучасного нічого немає. І ми вирішили створити саме для дітей, яким наразі 10-12 років, таку історію про звичайних людей, які під впливом обставин, під вливом війни взяли в руки зброю і почали захищати свою країну від північної сусідки, яка напала на неї», - зазначив продюсер.

За словами Краснопольського, спочатку за прототипа взяли його друга, який воював на Донбасі, був командиром однієї з батарей 25-ї бригади. Але наразі всі образи збірні, оскільки «дуже багато надходило заявок від людей». 

Продюсер також повідомив, що вже створено перший сезон, є 10 випусків, в яких чотири герої. Всього планується 10 героїв, вони з'являться в наступних сезонах.

Комікси вже продаються, поки що - через інтернет-магазин. Ціна одного випуску - 99 грн. Частина коштів від продажу йде на допомогу українській армії на Донбасі.

Як повідомив у ході презентації заступник міністра інформаційної політики Артем Біденко,  питання розвитку масової культури і коміксів, як елементів цієї культури, є одним із пріоритетних.

«В Україні сьогодні явно зароджується початок, прообраз професійної масової культури. Мабуть, комікси, як найпростіше, найбільш візуальне, найбільш доступне саме молоді, будуть на початку. Але, я впевнений, це за собою потягне і кіно розважальне,...потягне і анімацію», - зауважив Біденко.

У свою чергу, радник міністра інформаційної політики України з питань інформаційної реінтеграції Донбасу та керівник аналітичного центру «Фабрика думки «Донбас» Дмитро Ткаченко повідомив, що наразі ініціатори проекту шукають механізми розповсюдження коміксів на Донбас, зокрема, на звільнені території Донецької та Луганської областей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-