Церемонія 21 програми

Церемонія 21 програми "Людина року" відбудеться 25 березня в Нацопері - Райцин

Укрінформ
Урочиста церемонія загальнонаціональної програми "Людина року-2016" на відміну від 20-ти попередніх, що традиційно проходили в Палаці "Україна", змінить сцену.

Про це повідомив генеральний директор програми Аркадій Райцин під час прес-конференції в Укрінформі.

"Вперше за історію загальнонаціональної програми "Людина року" урочиста церемонія відбуватиметься на сцені Національної опери України. Це буде 25 березня", - сказав Райцин.

За його словами, під час 21-ої церемонії вшанують переможців 2016 року у 19-ти національних номінаціях - наразі експерти назвали по три лауреати в кожній з них; а також вручать міжнародні і спеціальні премії їх володарям, яких на сьогодні вже визначила Вища академічна рада, - таких у цьому сезоні вісім.

"21-ий сезон є свідченням того, що українська професійна еліта має великий потенціал, є дуже багато нових імен, які демонструють високі професійні і громадські стандарти і заслуговують на почесне звання лауреатів загальнонаціональної програми "Людина року", - підкреслив Райцин. 

Він також пояснив рішення змінити місце урочистої церемонії, яка 20 років відбувалася в Палаці "Україна".

"Церемонія відбувалася в схожих форматах, домінантою яких була популярна музика. Нині ж, крім того, що сцена Національної опери вважається найбільш респектабельною і престижною, буде інший режисерсько-постановочний і творчий формат, і в ньому кількість номерів у виконанні академічних виконавців становитиме близько половини. Крім них, окрасою концертної програми стануть ще четверо дуже відомих українських виконавців, двоє з яких - народні артисти, двоє - заслужені артисти України", - зазначив гендиректор програми "Людина року", висловивши сподівання, що Національна опера стане новим обличчям церемонії, яке сподобається глядачам.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-