Спілка театральних діячів проводитиме сезонні школи для акторів і режисерів

Спілка театральних діячів проводитиме сезонні школи для акторів і режисерів

Укрінформ
Національна спілка театральних діячів України (НСТДУ) щороку буде проводити чотири школи для молодих українських акторів і режисерів.

Про це заявив на прес-конференції голова НСТДУ - художній керівник Національної оперети, народний артист України Богдан Струтинський, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Спілка театральних діячів - в плані навчальної бази - запропонує сезонні школи, зокрема з провідними фахівцями з-за кордону. Перша школа - з менеджменту - відбудеться 22 лютого 2017 року в Національній опереті та Молодому театрі", - сказав Струтинський.

За його словами, вже ведуться перемовини про співпрацю з Польським інститутом театру ім.Адама Міцкевича, з Угорською спілкою театральних діячів, а також Молдовською. Школи відбуватимуться щосезону: осіння і зимова, а також весняна і літня - ці планується проводити в Одесі та Херсоні.

"Наприкінці квітня буде акторська школа, вірогідно в Буковелі. Найбільша школа - це літня, яка збиратиме режисерів, акторів, критиків, художників. На ній проводитимуть майстер-класи провідні актори і режисери. Це буде прекрасний ярмарок тих людей, які сьогодні в своїй професії починають перші кроки", - підкреслив керівник молодіжної політики і пошуково-експериментального театру НСТДУ - режисер, художній керівник Київського театру "Золоті ворота" Станіслав Жирков.

Як додав Струтинський, вже 19 грудня о 14:00 в Будинку актора відбудеться урочиста церемонія вручення премії Національної спілки театральних діячів України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-