Посол Іспанії відкрив у Нацопері прем'єру балету та виставку "Фарфор на пуантах"

Посол Іспанії відкрив у Нацопері прем'єру балету та виставку "Фарфор на пуантах"

1651
Ukrinform
У Національній опері України відбулась прем'єра двох одноактних балетів "Трикутний капелюх" та "Ночі в садах Іспанії" на музику Мануеля де Фальї, яка є першим спільним великим проектом театру та посольства Іспанії в Україні.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Дивно, але чудовий балет "Трикутний капелюх" ніколи не ставили на українській сцені, тому це дуже визначна подія. Українська публіка також побачить балет "Ночі в садах Іспанії", який, на мою думку, найкраще відображає той дух Іспанії, який можна відчути у Гранаді або у Кордові. І хоча ця музика вже звучала в Україні, сьогодні вона буде дуже гарним "додатком" до "Трикутного капелюха"", - сказав на прес-конференції перед початком вистави Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Іспанія в Україні Херардо Анхель Бугайо Оттоне. 

Він додав, що костюми до прем'єри були розроблені іспанським художником по костюмах Габріелою Салаверрі, яка також прибула на прем'єру.

Окрім того, за словами посла, дуже важливим компонентом свята іспанського балету є виставка "Фарфор на пуантах" іспанської фірми Lladro, яка відкрилася у театрі. Він висловив сподівання, що українській публіці перед виставою буде цікаво подивитися на фігури, які вводять в атмосферу балету.

"Свято іспанського балету не обмежиться сьогоднішньою виставою, ці балети залишаться у репертуарі Національної опери України. Виставка "Фарфор на пуантах" також залишається на весь сезон, і українська публіка, яка прийде на інші вистави, зможе насолоджуватися нею до 7 липня", - повідомив Оттоне.

Генеральний директор Національної опери Петро Чуприна у свою чергу зазначив, що дуже задоволений результатами першого спільного серйозного проекту з Посольством Королівства Іспанії, і висловив сподівання на продовження співпраці.

Фото: KudaGo.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>