В Україні обрали сім найкращих історичних міст та містечок

В Україні обрали сім найкращих історичних міст та містечок

Фото
2421
Ukrinform
В Україні визначили сім найкращих історичних міст та містечок в рамках загальнонаціонального культурно-просвітницького проекту «Сім чудес України».

Переможцями акції стали міста Бердянськ (Запорізька область),

Біла Церква (Київська обл.), 

Галич (Івано-Франківська обл.),

Диканька (Полтавська обл.),

Канів (Черкаська обл.),

Ніжин (Чернігівська обл.)

та Хуст (Закарпатська обл.).

«У нас немає першого або сьомого місця, є сім переможців», - зазначив ініціатор та організатор акції, відомий громадський та політичний діяч Микола Томенко.

Крім того, спецномінаціями акції відзначено три міста, що мають значний туристичний потенціал: Бердичів (Житомирська обл.),

Жовкву (Львівська обл.) 

та Теребовлю (Тернопільська обл.).

«Реально переможцями цієї акції є десять міст, оскільки про усіх них в наступному році будуть відзняті фільми та виготовлена різноманітна поліграфічна продукція. Таким чином, інформаційна та просвітницька кампанія туристичної привабливості цих десяти міст триватиме і протягом наступного року», - підкреслив Томенко.

Церемонія оголошення переможців відбулася у Києво-Печерській лаврі. До складу оргкомітету акції увійшли, зокрема, гендиректор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Любомир Михайлина, народна артистка України Наталія Сумська, директор-президент телеканалу ІСTV Олександр Богуцький, директор Українського національного агентства «Укрінформ» Олександр Харченко.

Всього до фіналу акції, яка стартувала у березні 2016 року, увійшло 21 місто. 

Як повідомив кореспондентові Укрінформу Микола Томенко, у планах його фонду «Рідна країна» - організація акції з визначення міст, містечок, найкращих для сільського туризму.

Акція «Сім чудес України: історична міста та містечка» - це п'ятий етап Всеукраїнської акції «Сім чудес України», ініціатором якої є фонд Томенка «Рідна країна». Акція започаткована у 2007 році.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>