Український театр у Фінляндії отримав офіційний статус

Український театр у Фінляндії отримав офіційний статус

Укрінформ
Український народній театр у Фінляндії, що відзначив у листопаді другу річницю, отримує офіційний статус.

Про це повідомляє у Фейсбуці активіст української громади Суомі Денис Перцев.

"В діяльності товариства новий визначальний день - 5.11.2016 Товариство українців у Фінляндії разом із акторами заснувало нову незалежну організацію - "Український театр у Фінляндії". Вітаю Ігора Фрея з новою поважною посадою – голова Театру. Це виводить наш театр на новий професійний рівень", - пише Перцев.

Він уточнює, що до складу правління новоствореної установи увійшли п'ять осіб. Також обраний скарбничий театру. Найближчим часом планується доробка статуту та реєстрація театру в Бюро патентів та реєстрацій. Після чого він увійде до складу Товариства українців у Фінляндії, як окрема організація.

Український народний театр Фінляндії з аматорським акторським складом був заснований у листопаді 2014 року місцевим Товариством українців. Його засновником став Ігор Фрей (Бондаренко), фінський актор театру і кіно українського походження, диктор, телеведучий, театральний педагог. Лауреат премії "Золотий голос Скандинавії" (Норвегія, 2003).

Із своїми виставами "Щоденники майдану", "На бережечку самоти", "За двома зайцями" Театр не тільки виступав перед громадою Суомі, але й їздив на успішні гастролі до Стокгольму (двічі) та Таллінну.

Фото: ФБ/Денис Перцев

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-