Чернівецьких атлантів вбрали в шапочки - до фестивалю комедій

Чернівецьких атлантів вбрали в шапочки - до фестивалю комедій

1216
Ukrinform
Єврейський дім на Театральній площі Чернівців сьогодні став шоком для поціновувачів аріхтектури старого міста. Скульптури атлантів, які прикрашають цю будівлю, одягнули в шапочки та косинки. Деяким нап’яли чорні піратські пов’язки.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Нове вбрання у атлантів  - це елементи декору для відкриття фестивалю комедії "Золоті оплески - 2016", який відбудеться цієї суботи» - прояснила ситуацію прес-секретар Чернівецького музично-драматичного театру імені О. Кобилянської Наталя Федорович.

Однак чернівчани такий декор оцінили неоднозначно. В соцмережах відразу вибухнули суперечки, чи можна так знущатися над архітектурою.

"Площа буде змінюватися ще. Будуть з'являтися інші системи декору. В Центральному палаці культури також будуть проходити вистави нашого фестивалю, тому ми вирішили прикрасити будівлю. Це ж фестиваль комедії, тому ми  вирішили трохи побавитися. Це ідея художника нашого театру" - додала Федорович.

Вона також запевнила, що грайливий декор ніяких норм чи законів не порушує. "Театр отримав всі необхідні дозволи у Чернівецькій міській раді аби цими вихідними Театральна площа також стала частиною декорації нашого фестивалю комедій", - сказала прес-секретар Чернівецького музично-драматичного театру імені О. Кобилянської.

Наприкінці жовтня в Чернівцях традиційно проходить Фестиваль комедії «Золоті оплески Буковини». Цьогоріч 22 жовтня о 14 годині він розпочнеться вуличною виставою Львівського театру "Воскресіння". Організатори обіцяють унікальну програму, яка суттєво відрізнятиметься від попередніх.

У фестивалі задіяні майже всі театри західного регіону. Приїде Ботошанський театр з Румунії, Театр ляльок зі Львова і, традиційно, трупа столичного Національного театру імені Франка. Буде святковий концерт від національного театру оперети.

Єврейський дім, скульптури якого одягнули в шапочки та косинки, відкрився ще у 1908 році. До Другої Світової війни він був центром єврейського життя у Чернівцях - тут містилися різноманітні єврейські спілки та організації. За радянських часів споруда використовувалася як будинок культури працівників текстильної промисловости. Зараз ця будівля має назву Центральний палац культури.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-