Літературна премія Шевчука оголосила short list-2015

Літературна премія Шевчука оголосила short list-2015

937
Ukrinform
Експертна рада Літературної премії Валерія Шевчука підсумувала результати анкетування щодо кращої книжки прози, виданої в 2015 році.

Про це повідомляє Навчально-науковий інститут філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка. 

До списку лідерів за 2015 рік увійшли такі книжки:

Марія Матіос. Приватний щоденник. Майдан. Війна.... - Львів : Піраміда;

Григорій Гусейнов. Одіссея Шкіпера та Чугайстра. Окупаційний роман. – К. :  Ярославів Вал;

Юрій Винничук. Аптекар. – Харків : Фоліо;

Богдан Жолдак. Укри. - К. : Абабагаламага;

Василь Шкляр. Чорне сонце. – Харків : КСД.

Вручення премії відбудеться 27 жовтня об 11.00 в актовій залі Житомирського державного університету.

Щорічна Літературна премія Валерія Шевчука — перша премія в нашій країні на честь класика української літератури, який продовжує активну творчу й наукову діяльність, започаткована минулого року за ініціативи викладачів і випускників Навчально-наукового інституту філології та журналістики.

Вона вручається письменникам з України або інших країн за кращу книгу прози, видану українською мовою за попередній календарний рік. Відібрані до розгляду книжки повинні відповідати високим художнім критеріям і бути зразком оригінального стилю, культури мови та нести гуманістичні ідеали.

Мета заходу — підтримка художньої літератури високої естетичної та інтелектуальної вартості, що несе гуманістичні ідеали, та є зразком оригінального стилю. Лауреата Премії визначає експертна рада Літературної премії Валерія Шевчука Інституту філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>