Німецьке кіно та українське пиво: афіша подій на 13 - 16 жовтня

Німецьке кіно та українське пиво: афіша подій на 13 - 16 жовтня

Афіша
4272
Ukrinform
Цими вихідними дивимось німецьке кіно, беремо участь у танцювальній виставі та читаємо свої вірші зі сцени. А після цього - йдемо шопитись на "Made in Ukraine".

10-й ювілейний маркет "У пошуках Made in Ukraine"

Що цікавого: важко повірити, але найперший і найбільший фестиваль українських виробників, що розпочинався, як журналістський експеримент Юлії Савостіної, переріс у масштабну просвітницьку акцію. Мета її — показати, що в Україні є якісні, креативні виробники та познайомити їх з українським споживачем. На гостей маркету чекають: подарунки, смаколики, виступ гурту ТІК, а в неділю - українські джаз.

Коли: 15 - 16 жовтня, 10.00 - 20.00

Де: Контрактова площа

Скільки: безкоштовно

Більше інформаціїFacebook

Фестиваль "Нове німецьке кіно"

Що цікавого: добірка найкращих фільмів з Німеччини за минулий рік: "Тоні Ердманн", драма Ларса Крауме "Держава проти Фрітца Бауера", картина Доріс Дьор’є "Привіт з Фукусіми", комедія "Смерть хіпі! Хай живуть панки!" від триразового номінанта на берлінського "Золотого ведмедя" Оскара Релера, документальний фільм "Overgames".

Коли: 13 - 19 жовтня

Де: Кінотеатр "Київ", вул. Велика Васильківська, 19

Скільки: 50 - 60 грн

Більше інформаціїсайт

Танцювальна вистава "Game zone"

Що цікавого: "Game Zone"  -це танцювальна вистава, в якій глядач не тільки споглядає, а й може брати участь, впливаючи на результат. Вони стають суддями і вирішують долю кожного з учасників. З кожною хвилиною завдання для учасників ускладнюються, поглинаючи всі сили гравців, і змушуючи їх проявити зусилля, кмітливість, хитрість та наполегливість, щоб дійти до фіналу.

Коли: 13 жовтня, 20:00

Де: АртПричал, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2

Скільки: 120 - 150 грн

Більше інформаціїFacebook

Прем'єра вистави "Купатись, чи не купатись?"

Що цікавого: прем’єра нової вистави "Купатись, чи не купатись?" за мотивами творів епатажного українського митця Леся Подерв’янського. Найсмачніші шматки з безсмертних та по-справжньому культових п’єс автора, талановито поєднані в єдине ціле, акторами київського театру "К.Р.О.Т."  Про життя, смерть, секс, кохання та зраду – то буде традиційно суміш брутальності, здорового глузду, політичного стьобу та різноманітних алегорій. Ви почуєте те, що вже давно заслухали вдома по колу та розібрали на цитати, але все це буде геть по-новому.

Коли: 16 жовтня, 19:00

Де: Atlas, вул. Січових Стрільців, 37-41

Скільки: 100 - 500 грн

Більше інформаціїFacebook

Літературні читання з Іваном Малковичем

Що цікавого: 45 хвилин від Івана Малковича і 45 хвилин вільного мікрофону, де Ви зможете прочитати свої вірші.

Коли: 13 жовтня, 19:00

Де: KMArt Space, вул. Волоська, 8/5

Скільки: безкоштовно

Більше інформаціїFacebookреєстрація

Виставка "Графіка: Львів XX-XXI ст"

Що цікавого: виставка представить роботи найвидатніших сучасних львівських графіків, які працювали та працюють наприкінці XX-ХХІ століть. Учасники: Богдан Сорока, Володимир Пінігін, Олег Денисенко, Іван Остафійчук, Ігор Біликівський, Роман Романишин, Сергій Іванов, Богдан Пікулицький, Валерій Дем’янишин, Михайло Красник, Ярослав Качмар, Дмитро Парута, Юрій Чаришніков, Ігор Подольчак, Сергій Міхновський, Орест Гнатів, Богдана Федорович, Андрій Крицун, Міхай Тимошенко, Мирон Яців.

Коли: 13 жовтня - 4 листопада

Де: БЦ "Леонардо", вул. Б. Хмельницького, 19-21

Скільки: безкоштовно

Більше інформаціїFacebook

Фестиваль українського крафтового пива

Що цікавого: понад 50 сортів унікально, звареного в різних куточках країни хмільного напою, найкращий стріт фуд, розважальна програма, фотозона зі справжнього хмелю та багато, дуже багато цікавого.

Коли: 14 – 15 жовтня, 12:00 - 23:00

Де: Експоцентр України, просп. Академіка Глушкова, 1, павільйон №3

Скільки: 100 - 150 грн

Більше інформаціїFacebook

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-