В Україні проходить фестиваль патріотичного театру "Миротворці"

В Україні проходить фестиваль патріотичного театру "Миротворці"

1233
Ukrinform
Перший в Україні фестиваль патріотичного театру стартував на Дніпропетровщині. Відкрила фестиваль вистава «Анголи тебе оберігають», що стала поштовхом до об’єднання патріотичних театрів України на одній сцені у Дніпрі.

Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Автор вистави пішов захищати країну з перших днів війни на сході. Коли його товариші потрапили у засідку, взяв на себе відповідальність і пішов з командою їх визволяти. Тяжко поранений звільнив усіх побратимів. У лікарню Дніпра потрапив у тяжкому стані. Він не пам’ятав, як його звати та хто його рідні. Знав лише одне – він артист. Це був його позивний. Однак згодом з’ясувалося, що це Ігор Кирильчатенко, артист театру ім. Шевченка. Його вистава «Анголи тебе оберігають» знайшла відгук сотень глядачів на Дніпропетровщині та в Україні. Саме вона стала поштовхом до створення першого в Україні фестивалю патріотичного театру «Миротворці». Цією виставою-концертом й відкрився унікальний фестиваль», - йдеться в повідомленні.

Наразі громадськість ініціювала присудження актору та режисеру вистави звання народного героя України.

«Це моя передова сьогодні. Це мій фронт. Люди виходять після концерту інші. Вони хочуть щось змінити, допомогти бійцям. Такі концерти мають бути у кожному місті»,- розповідає Кирильчатенко.

Перший в Україні фестиваль патріотичного театру «Миротворці» зібрав театри з різних міст України. Київ, Полтава, Херсон, Запоріжжя, Сєверодонецьк, Ужгород та Дніпро об’єднала сцена Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка. Щодня з 6 по 10 жовтня можна побачити вистави про події на сході України. Отримати запрошення на будь-яку виставу фестивалю «Миротворці» можна абсолютно безкоштовно. Для цього достатньо за 15 хвилин до вистави зайти до каси театру та взяти запрошення.

Місце для проведення фестивалю обрано не випадково. Театр ім. Шевченка був першим державним театром, створеним в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-