"Крила. Вечір з Богданом": у театрі Франка дійство до 75-річчя Ступки

"Крила. Вечір з Богданом": у театрі Франка дійство до 75-річчя Ступки

1985
Ukrinform
75-річчя від дня народження видатного майстра театру та кіно Богдана Ступки вшанують у театрі ім. Франка дійством "Крила. Вечір з Богданом".

Про це повідомляє прес-служба театру.

"5 жовтня Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка запрошує на вечір пам'яті "Крила. Вечір з Богданом", присвячений 75-річчю від дня народження видатного актора Богдана Ступки. Вечір розпочнеться о 19.00 на основній сцені театру", - ідеться в повідомленні.

Вечір, який репрезентують франківці, дасть змогу глядачам поринути у святая святих творчої лабораторії майстра, доторкнутися до витоків його мистецтва, ще раз із акторами, через театральну метафору пригадати шлях його становлення, зустрітися з персонажами, що їх створив актор і які сьогодні продовжують жити на кіно- та телеекранах.

Головними виконавцями-оповідачами стануть нащадки митця: син Остап Ступка та онук Дмитро Ступка.

Творча група, яка працює над постановкою вечора, окрім всіх можливих сценічних засобів художньої виразності використовує сучасні мультимедійні технології. Глядачі ознайомляться з ексклюзивними кінодокументами - як із сімейного архіву Богдана Ступки, так і з численних записів, інтерв'ю різних часів та різних теле- та кінопрограм.

У фойє театру буде представлена експозиція, присвячена життю і творчості видатного актора.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>