У Харкові відкрився культурний форум, над яким працювали 300 митців

У Харкові відкрився культурний форум, над яким працювали 300 митців

1026
Ukrinform
4 жовтня у Харкові відкрився культурний форум «ПогранКульт:ГаліціяКульт», над яким працювали 300 митців Галичини та Слобожанщини.

У програмі, розрахованій на два тижні, понад 80 культурних подій, головна мета яких познайомити Слобожанщину з Галичиною та за допомогою мистецтва налагодити між ними діалог. Усі заходи безкоштовні для відвідувачів.

Кінопокази та концерти, театральні вистави та літературні читання, художні виставки, лекції та дискусії відбуватимуться на найрізноманітніших локаціях — від Харківського художнього музею до заводу «Турбоатом».

Масштабний культурний форум, організований благодійним фондом DOFA.fund, працюватиме у 6 напрямках: кіно, література, музика, театр, візуальне мистецтво та лекційно-дискусійна програма. У рамках «ГаліціяКульт» покажуть близько 20 документальних і художніх фільмів — учасників міжнародних кінофестивалів в Україні, США, Франції, Канаді. Літературна програма буде складатися з творчих зустрічей з письменниками, серед яких Тарас Прохасько, Юрій Андрухович та Володимир Єшкілєв. Гості форуму зможуть відвідати близько 15 музичних концертів і театральних вистав. 9 виставок представлять напрямок візуального мистецтва. Основна експозиція «ГаліціяКульт» у Харківському художньому музеї та «ЄрміловЦентрі» налічуватиме понад 200 творів живопису, скульптури, інсталяції та графіки зі Львова, Івано-Франківська, Києва та Харкова. В рамках лекційно-дискусійної частини форуму пройдуть обговорення із провідними істориками, соціологами та культурологами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>