На фестивалі аматорського кіно на Херсонщині Бруней представляє україномовний фільм про АТО

На фестивалі аматорського кіно на Херсонщині Бруней представляє україномовний фільм про АТО

Укрінформ
На XI Міжнародному фестивалі аматорського кіно "Кінокімерія", що проходить у місті Скадовськ, вперше представлений фільм із султанату Бруней - стрічка українською мовою про антитерористичну операцію на Донбасі.

Про це кореспондентові Укрінформу розповів секретар журі директор кіностудії "Рось", член Національної спілки кінематографістів України сценарист Владислав Таранюк.

"Фільм "Закон Пелікана" з Брунею дуже цікавий, це фільм українською мовою про нашу АТО. Прізвище дівчини-автора подвійне - українсько-брунейське", - розповів Таранюк.

За його словами, у стрічці легенда про пелікана інтерпольована на сучасність, на невеликий гурт людей, що перебувають десь у підвалах на Донеччині. Ідуть обстріли, люди не мають їжі, води, їх охопила депресія і безнадія. "Але якраз через легенду про цього пелікана, який дуже любив своїх дітей і врятував їх, у нас з'являється надія. Саме через це кіно з Брунею", - сказав секретар журі.

XI Міжнародний фестиваль аматорського кіно "Кінокімерія" проходить у місті Скадовськ на базі санаторію "Скадовськ" з 22 по 25 вересня. На фестивалі представлено 173 фільми з 16 країн та 16 регіонів України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-