На Львівщині проходить міжнародний фестиваль "Молода Галичина"

На Львівщині проходить міжнародний фестиваль "Молода Галичина"

2124
Ukrinform
Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина-2016» розпочався у місті Новояворівськ на Львівщині. Увечері тут відбудеться перший концерт за участю зіркових гостей та переможців минулих років.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили у дирекції імпрези.

«Пісенне свято у Новояворівську розпочалось із знайомства організаторів фестивалю з його учасниками, обговорення програми. Увечері відбудеться концерт за участі переможців конкурсу минулих років та зіркових гостей», - зазначила директор фестивалю Наталія Коваль.

 За її словами, фестиваль триватиме до 12 липня. В його програмі крім конкурсів - майстер-класи, обрання міс «Молодої Галичини», творчі зустрічі із продюсерами, композиторами, поетами, діячами мистецтв, низка розважальних заходів.

Фестиваль «Молода Галичина», що у 1992 році був створений як регіональний, а згодом Всеукраїнський, вступив у вищий рівень свого творчого шляху, здобувши  статус міжнародного. Імпреза набула великого значення у сучасному мистецькому житті України і по праву вважається одним із найкращих молодіжних фестивалів. Її учасниками є молоді виконавці з усіх регіонів України та зарубіжжя.

Фото: ufest.in.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-