Сходи із Пейзажної алеї до Кожум'як обіцяють відкрити найближчим часом

Сходи із Пейзажної алеї до Кожум'як обіцяють відкрити найближчим часом

857
Ukrinform
Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті відновлених гранітних сходів, що виходять на вулицю Володимирську, на території Національного музею історії України та заявив, що найближчим часом будуть відкриті нові сходи з Пейзажної алеї до урочища Кожум'яки.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Кожен киянин хоче, щоб наше місто виглядало гарним, сучасним і водночас зберігало свою історію та архітектуру. А територія Національного музею історії України, розташованого на Старокиївській горі, – це унікальне місце історичної спадщини, яке поєднує залишки захисних валів міста Володимира, фундамент Десятинної церкви, залишки фундаменту княжих палаців – Град Володимира. Тож у квітні на засіданні проекту спільної дії «Зробимо разом» була обговорена ініціатива щодо благоустрою території музею історії. Станом на сьогодні, у рамках першої черги благоустрою, окрім відновлення гранітних сходів, вже укріпили підпірну стіну схилу, відновили гранітний паркан з чавунними вставками, який відділяє фундамент Десятинної церкви від вул. Володимирської, відновили старовинні ліхтарі", - розповів Кличко.

Він зазначив, що реконструкцію всієї території Національного музею України заплановано завершити до кінця серпня.

Мер подякував меценатам за внесок у збереження історичної спадщини Києва, зокрема відновлення сходів. Адже сходи були реконструйовані у рамках соціального проекту «Зробимо разом», до участі в якому столична влада для благоустрою міста залучає меценатів. 

Фото: kyiv1.org

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-