Український Оскарівський комітет отримав координаторів

Український Оскарівський комітет отримав координаторів

911
Ukrinform
Держаагентство з питань кіно, Національна спілка кінематографістів та громадська організація «Асоціація продюсерів України» уклали Меморандум про налагодження довгострокового співробітництва й організацію діяльності Українського Оскарівського комітету.

Незабаром буде оголошено конкурс на заміщення посади секретаря, повідомляє прес-служба Держкіно. 

"Сторони погодили персональний склад Громадської ради комітету і розпочали роботу над організацією її діяльності. Зокрема, в Меморандумі зазначається, що прийом робіт до відбору покладається на секретаря Комітету, кандидатура якого буде затверджуватися спільним рішенням сторін", - йдеться у повідомленні.

Крім того, сторони домовилися, що лічильна комісія проводить голосування серед членів комітету за фільм-кандидат на номінацію премії Американської кіноакадемії за найкращий іншомовний фільм і передає результати секретарю, який обирається на конкурсній основі.

Як зауважив голова ГО «Асоціація продюсерів України» Володимир Філіппов, «підписання цього Меморандуму є дуже важливим кроком у популяризації українського кіно за кордоном, тому кінематографічна спільнота має діяти швидко й активно, адже участь України у цьому процесі просто необхідна».

За словами голови Держкіно України Пилипа Іллєнка, "підписання Меморандуму було ініційоване Держкіно, аби запобігти ситуації, що склалася торік, коли від України не було представлено номінанта на Оскар". "Цьогоріч ми маємо докласти усіх зусиль, аби світ побачив стрічку, яка б відповідала регламенту Американської кіноакадемії і була гідним представником українського кінематографа", – зазначив голова Держкіно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>