Австралія розглядає можливість організації «Євробачення Азії»

Австралія розглядає можливість організації «Євробачення Азії»

1169
Укрінформ
Австралійська телекомпанія SBS розглядає можливість організації пісенного конкурсу «Євробачення Азії» (Eurovision Asia).

Про це повідомив виконавчий директор телекомпанії Майкл Ебейд, коментуючи успішний виступ своєї співвітчизниці Демі Ім на конкурсі у Стокгольмі, де співачка посіла друге місце, пише австралійське видання The Sydney Morning Herald.

«Ми сконтактували з провідними телекомпаніями Індії, Китаю і Південної Кореї, які проявили величезний інтерес до нашої пропозиції щодо проведення Євробачення Азії. Після того, як Стокгольм залишився позаду, ми можемо зосередити всі зусилля на розробці концепції нового конкурсу. Ми візьмемо за основу європейський формат, в тому числі механізм голосування, що визначає переможця. Сподіваємося, що в майбутньому переможець «Євробачення Азії» автоматично отримає можливість виступати у фіналі «Євробачення», - зазначив Ебейд.

SBS веде трансляції «Євробачення» з 1983 року, проте дебют Австралії на цьому конкурсі відбувся тільки минулого року у Відні, де представник Зеленого континенту співак Гай Себастіан посів п’яте місце. Цього разу представниця Австралії була вже другою, однак питання про запрошення Австралії на наступний конкурс залишається поки відкритим.

У зв’язку з цим керівник SBS висловив надію на те, що успіх співачки Демі Ім в Стокгольмі спонукає European Broadcasting Union направити Австралії запрошення на конкурс наступного року. Згідно з даними дослідницької служби OzTAM, трансляцію стокгольмського шоу подивилися 3,7 млн телеглядачів Австралії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-