"День однієї вулиці" у Харкові зібрав прихильників мистецтва на вулиці Мистецтв

"День однієї вулиці" у Харкові зібрав прихильників мистецтва на вулиці Мистецтв

Фото
2324
Ukrinform
Пішохідною оголошено до вечора вулицю Мистецтв (колишню Червонопрапорну) в центральній частині Харкова: тут проходить фестиваль "День однієї вулиці", що зібрав шанувальників історії та поціновувачів мистецтв з усього міста.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Музика - від класичної до ультрамодної, що звучить у виконанні музикантів прямо зі сходинок будівель, інсталяції від художників - студентів та викладачів розташованої тут же Харківської державної академії дизайну і мистецтв, перфоманси за участю самодіяльних і професійних акторів, міські легенди - історія в особах - від співробітників Харківського літературного музею, благодійна акція на користь дітей, що страждають на онкозахворювання, причому в якості головного лота пропонується книжка "Зоряні казки", написана відомими харків'янами, включаючи літератора Сергій Жадана.

"День однієї вулиці" в Харкові

За словами члена оргкомітету свята Аліни Ханбабаєвої, фестиваль "День однієї вулиці" заснований активістами ініціативної групи "День музики".

"Хочемо познайомити харків'ян з різними видами мистецтва, історією міста та одного з одним. Вулиця правильно перейменована у вулицю Мистецтв, адже мистецтво - головний двигун культури, інструмент гуманізму. Перші ж фестивалі - осінній "Старий цирк" біля старого цирку поруч з Південним вокзалом, і зимовий "Гоголь-фест" на вулиці Гоголя, біля польського костьолу - показали, що кожна вулиця рідного міста гідна окремої уваги, і ми її забезпечимо", - зазначила Аліна.

Як стало відомо, фестиваль, що став традиційним, буде і надалі заявляти про себе один раз на сезон: взимку, весною, літом та восени.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>