"День однієї вулиці" у Харкові зібрав прихильників мистецтва на вулиці Мистецтв

Фото
Укрінформ
Пішохідною оголошено до вечора вулицю Мистецтв (колишню Червонопрапорну) в центральній частині Харкова: тут проходить фестиваль "День однієї вулиці", що зібрав шанувальників історії та поціновувачів мистецтв з усього міста.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Музика - від класичної до ультрамодної, що звучить у виконанні музикантів прямо зі сходинок будівель, інсталяції від художників - студентів та викладачів розташованої тут же Харківської державної академії дизайну і мистецтв, перфоманси за участю самодіяльних і професійних акторів, міські легенди - історія в особах - від співробітників Харківського літературного музею, благодійна акція на користь дітей, що страждають на онкозахворювання, причому в якості головного лота пропонується книжка "Зоряні казки", написана відомими харків'янами, включаючи літератора Сергій Жадана.

За словами члена оргкомітету свята Аліни Ханбабаєвої, фестиваль "День однієї вулиці" заснований активістами ініціативної групи "День музики".

"Хочемо познайомити харків'ян з різними видами мистецтва, історією міста та одного з одним. Вулиця правильно перейменована у вулицю Мистецтв, адже мистецтво - головний двигун культури, інструмент гуманізму. Перші ж фестивалі - осінній "Старий цирк" біля старого цирку поруч з Південним вокзалом, і зимовий "Гоголь-фест" на вулиці Гоголя, біля польського костьолу - показали, що кожна вулиця рідного міста гідна окремої уваги, і ми її забезпечимо", - зазначила Аліна.

Як стало відомо, фестиваль, що став традиційним, буде і надалі заявляти про себе один раз на сезон: взимку, весною, літом та восени.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-