Джамала в захваті від конкурентів на Євробаченні

Джамала в захваті від конкурентів на Євробаченні

1557
Укрінформ
Джамала в захваті від того, що на Євробаченні у неї будуть потужні суперники.

Про це співачка заявила у вівторок під час прес-конференції у Львові, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я в захваті від того, що на Євробаченні у мене будуть такі «круті» суперники. Хорватія, Болгарія, Польща, Мальта представили справді потужні голоси. З ними цікаво буде змагатися», - зазначила Джамала.

За словами співачки, під час недавнього передконкурсного туру до Нідерландів вона зрозуміла, що Євробачення – це конкурс настрою, передбачити його результати ніхто не може. Проте слухачі повинні сприйняти і відчути той біль, який вона висловить у пісні. Принаймні в Амстердамі, де вона виконала пісню «1944», їй єдиній подарували квіти, а після концерту до неї стояла величезна черга фанатів з Хорватії, Польщі, Ісландії Швейцарії, Голландії, які казали: «Суперпісня, розкажи про неї та про історію свого народу». І ще: журналісти вибачались за результати референдуму.

У Львові рівно за місяць до Євробачення Джамала виступить із концертом, до якого включено і конкурсну пісню, яку співачка вперше виконає на публіці. На львівській сцені також прозвучать композиції з останнього альбому Джамали «Подих», що побачив світ 12 жовтня 2015 року.

Через тиждень після фіналу Євробачення – 21 травня – Джамала дасть ще один концерт у Львові.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-