SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Шевченківський вечір відбувся в Берліні - 18.03.2016 01:24 — Новини Укрінформ
Шевченківський вечір відбувся в Берліні

Шевченківський вечір відбувся в Берліні

1542
Ukrinform
Літературний вечір пам'яті Тараса Шевченка відбувся в четвер у Берліні на зустрічі української громади, присвяченій 202-ї річниці з дня народження Кобзаря.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

У ході вечора присутні згадали основні віхи шляху великого сина українського народу, звучали його вірші та пісні. Берлінських українців листом привітав голова правління товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка Олег Ткаченко, який зазначив, що зараз особливо гостро відчуваєш, що «Україна знову на роздоріжжі, а це означає, що українці мають додатковий шанс втілити в життя ЗАПОВІТИ нашого Пророка».

Шевченківський вечір у Берліні

Керівник Центральної спілки українців у Німеччині (ЦСУН) Людмила Млош знову звернулася до членів діаспори з проханням про допомогу у встановленні меморіальної дошки Шевченка в Берліні. В Німеччині досі немає ні пам'ятника, ні погруддя, ні навіть меморіальної дошки Кобзареві. Ідея встановити меморіальний знак виникла в 2014 році, полтавський скульптор-гравер Вадим Голобородов виготовив табличку, яку планували встановити на «будинку з тризубом», який 105 років тому побудував український адвокат Левицький. Однак сьогоднішні власники будівлі, яка знаходиться у приватній власності, відмовляються зробити це.

Наразі пам'ятники, погруддя чи пам'ятні дошки Кобзареві встановлені в 35 країнах світу, всього їх 128.

Фото автора


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-