Кириленко доручив зберегти розписи Річкового вокзалу

Кириленко доручив зберегти розписи Річкового вокзалу

1071
Ukrinform
Віце-прем'єр-міністр - міністр культури України В'ячеслав Кириленко доручив розглянути питання збереження монументально-декоративних творів будівлі Річкового вокзалу в Києві.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

"Віце-прем'єр-міністр - міністр культури України В'ячеслав Кириленко офіційно доручив Управлінню музейної справи та культурних цінностей та Управлінню охорони нерухомої культурної спадщини та заповідників  Мінкультури розглянути питання щодо можливості запровадження охоронних заходів у відповідності до чинного законодавства з метою збереження монументально-декоративних творів будівлі Річкового вокзалу в місті Києві", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі додають, що також Кириленко доручив відповідним структурним підрозділам залучити експертів та представників громадськості до розгляду цього питання.

В Мінкульті нагадують, що таке доручення було надане у зв'язку із публікаціями в ЗМІ про заплановану реконструкцію будівлі Річкового вокзалу на Поштовій площі та офіційним зверненням Київської організації Національної спілки художників України щодо необхідності збереження монументально-декоративних творів цієї споруди.

Фото: facebook.com/sergey.ristenko

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-