Для мовників на територію Криму оголосили перший тендер

Для мовників на територію Криму оголосили перший тендер

Укрінформ
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій оголосило перший тендер для мовників на територію Криму та Севастополя.

Про це віцепрем‘єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков повідомив під час спілкування зі ЗМІ у Миколаєві, інформує пресслужба Мінреінтеграції.

«Хочу повідомити важливу новину. Сьогодні ми запустили процедуру по першому, але далеко не останньому тендеру для телерадіокомпаній, які здійснюють мовлення на тимчасово окуповані РФ території України, а саме на територію АР Крим і м. Севастополя. Принагідно хочу всіх присутніх запросити до участі», - повідомив Резніков.

Читайте також: Потураєв: Ми не програємо інформаційну війну, але так і не вибудували систему захисту

Він наголосив, що підтримка локальних мовників є важливим елементом у інформаційній війні з Росією.

Також Резніков висловив сподівання, що у майбутньому Верховна Рада підтримає збільшення фінансування телерадіокомпаній, що мовлять на тимчасово окуповані території.

«Наразі для підтримки мовлення і на Кримський півострів, і на окуповані території Донеччини та Луганщини було передбачено 50 млн грн, які міністерство спрямує на підтримку мовників виключно через процедуру публічних закупівель. Всі розуміють, що цього не достатньо. Тому я вже звертався до народних депутатів під час найближчого коригування бюджету на 2021 рік збільшити підтримку мовників на вразливі території до 100 млн грн», - наголосив віцепрем‘єр.

Читайте також: Ткаченко закликав протистояти поширенню антиукраїнських наративів

Крім того зазначається, що оголошення про початок процедури опубліковано на платформі «Прозоро» відповідно до чинного законодавства.

Очікувана вартість послуги - трохи більше 4 млн грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 8 травня 2021 року. Старт тендерного аукціону – 11 травня 2021 року. У Мінреінтеграції наголошують, що мета тендеру - задоволення культурних, інформаційних потреб населення, що проживає на ТОТ, а також прилеглих до них територіях, поширення в Україні суспільно важливої інформації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-