Суд зобов'язав підприємство звільнити ділянку біля адмінкордону з Кримом

Суд зобов'язав підприємство звільнити ділянку біля адмінкордону з Кримом

Укрінформ
За позовом прокуратури АРК та м. Севастополя суд зобов’язав приватне підприємство звільнити земельну ділянку біля КПВВ «Каланчак» на адмінкордоні з тимчасово окупованим Кримом, яка належить Каланчацькій районній державній адміністрації.

Про це повідомляє у Фейсбуці прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, передає Укрінформ.

«Південно-західним апеляційним господарським судом 14.04.2021 задоволено позовну заяву прокуратури АР Крим та міста Севастополя в інтересах держави та зобов’язано приватне підприємство усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою, що належить на праві власності Каланчацькій районній державній адміністрації», – йдеться у повідомленні.

Встановлено, що у лютому 2015 року між Управлінням Північно-Кримського каналу та приватним підприємством укладено договір земельного сервітуту з метою розміщення споруд, на земельній ділянці, яка належить до земель державної власності.

За даними наглядового відомства, вказаний договір був укладений Управлінням Північно-Кримського каналу без відома Каланчацької районної державної адміністрації та з грубим порушенням вимог чинного законодавства.

«Окрім того, протиправна передача зазначеної земельної ділянки приватному підприємству перешкоджала будівництву КПВВ «Каланчак» на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією півострова Крим», – наголосили у прокуратурі Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Завдяки реагуванню прокуратури суд зобов’язав приватне підприємство знести будівлі та споруди, незаконно розміщені вздовж траси Херсон-Сімферополь, на земельній ділянці площею 0,5 га, що прилягає до Північно-Кримського каналу та знаходиться в межах його прибережної захисної смуги.

Читайте також: В окупованому Криму триває цинічно спланований наступ на права людини - Джапарова

Як повідомляв Укрінформ, суд арештував 12 російських літаків за пасажирські рейси до тимчасово окупованого Криму. Також прокуратура АРК звернулася до Укрбюро Інтерполу для внесення 109 раніше арештованих літаків-порушників до бази міжнародного розшуку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-