Мир в Україну прийде разом із синьо-жовтими прапорами у Криму - Представництво Президента в АРК

Мир в Україну прийде разом із синьо-жовтими прапорами у Криму - Представництво Президента в АРК

Укрінформ
Мир в Україні і в Європі в цілому запанує тоді, коли над адміністративними будівлями в окупованому Криму замайорить український синьо-жовтий прапор.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у привітанні Представництва Президента України в АР Крим із Днем Державного Прапора, оприлюдненому у Фейсбуці.

"Російська окупація розпочалась зі зміни прапорів на території Кримського півострова, і ми впевнені, що миру в Україні, Чорноморському регіоні та Європі в цілому не буде доти, поки над адміністративними будівлями Сімферополя і Ялти, Керчі та Євпаторії, Севастополя та Джанкої не замайорить синьо-жовтий прапор вільної незалежної України", - зазначили у Представництві Президента.

Його працівники запевнили, що докладають максимуму зусиль для наближення цього моменту, і висловили переконання, що імперії руйнуються завдяки сильним і впевненим у власній перемозі народам.

Читайте також: У Зоні відчуження засяяла світлова інсталяція з величезним прапором України

Як повідомлялося, День Державного Прапора відзначається щороку 23 серпня на виконання відповідного указу Президента України від 23 серпня 2004 року.

Фото: Представництво Президента України в АРК, Фейсбук

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-