Четверо моряків РФ “погоріли” у соцмережах на захопленні Криму

Четверо моряків РФ “погоріли” у соцмережах на захопленні Криму

Фото
Укрінформ
Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm встановили дані ще чотирьох російських моряків з малого протичовнового корабля (МПК) “Поворіно”, які брали участь в операції захоплення Криму.

Про це повідомляється на сайті InformNapalm.

“Моряки МПК “Поворіно”, нагороджені за Крим, погоріли на спільних фото завдяки друзям”, - зазначили розслідувачі.

Так, у профілі моряка з малого протичовнового корабля (МПК) “Поворіно” Айнура Салахова (народився 25.06.1992 року, м. Набережні Челни, РФ; освіта – Камський державний автомеханічний технікум) виявлено фотографію із товаришами по службі, у всіх - медалі за окупацію Криму.

“Бачу медаль дали за повернення Криму“, – написав у коментарях під фотографією один з друзів Айнура Салахова. “Так, як-не-як учасники подій“, - відповів Салахов.

InformNapalm встановив імена й трьох військових з Новоросійської військово-морської бази (ВМБ) ЧФ РФ, зафіксованих на фотографії поряд з моряком Салаховим.

Це, зокрема, 26-річний Ільназ Гільфанов та 30-річний Адель Сібгатуллін із Казані. Четвертий медаліст на груповій фотографії – Микола Юрійович Боровик. Дата народження – 21 червня 1995 року, вказав на сторінці місце народження – Ростов-на-Дону. “У 2013 році закінчив школу в с. Лисогорка Куйбишевського району Ростовської області. Там же свого часу навчалися в школі і зараз живуть його батьки. Дід по лінії батька живе в окупованій Макіївці, на його сторінці весь спектр російської пропаганди і фейків. Опублікував фото своєї доньки в обіймах терориста Олександра Захарченка з підписом “донька на прес-конференції””, - зазначили в InformNapalm, додавши, що в альбомі Миколи Боровика є така сама групова фотографія моряків із корабля “Поворіно” із медалями за “повернення Криму”.

Читайте також: InformNapalm встановив прізвища військових ЧФ РФ, які брали участь в окупації Криму

“Отже, названо імена ще чотирьох російських воєнних злочинців, які мають бути притягнуті до міжнародного трибуналу”, - наголосили експерти.

Як повідомлялося, раніше розвідувальна спільнота InformNapalm опублікувала фото та імена командирів Новоросійської військово-морської бази Чорноморського флоту РФ, під чиїм командуванням моряки брали участь в операції захоплення Криму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-