Балуху продовжили утримання в штрафному ізоляторі

Балуху продовжили утримання в штрафному ізоляторі

Політв’язні
Укрінформ
Український активіст Володимир Балух, якого з 4 квітня 2019 року тримають у штрафному ізоляторі колонії № 4 м.Торжок, буде знаходитися в умовах ШІЗО російської в'язниці до 31 травня.

Про це повідомила російська правозахисниця Вікторія Івлєва у Facebook.

"Єпископ Григорій Міхнов-Вайтенко, який спробував минулого тижня відвідати Володимира Балуха, але не був допущений до нього керівництвом ВК-4 Торжка через те, що Балух знаходиться в ШІЗО, а відвідання священиком, на думку керівництва, ШІЗО не можливе, додзвонився до ВК-4. Як його запевнили під час минулого невдалого візиту, Балух мав вийти з ШІЗО дев'ятнадцятого числа, от єпископ і намагався дізнатися, коли ж можна буде нарешті приїхати до Вови. Отця Григорія з'єднали з відділом безпеки та оперативної роботи, і черговий капітан, зв'язавшись з кимось по внутрішньому зв'язку, повідомив, що ... Балух у ШІЗО до 14 годин 45 хвилин тридцять першого травня", - повідомила Івлєва.

За її словами, українцю могли дати новий термін перебування в ШІЗО, при цьому вся пов'язана з Володимиром Балухом інформація тримається в секреті.

"Виходить, ніби як, не закінчивши один термін у ШІЗО, Вова отримав нове покарання, круто, чи не так? Дізнатися, чому, за що, як таке взагалі можливо, чи виходив Вова з камери штрафного ізолятора хоча б на кілька хвилин і чи отримав Балух зрештою посилку від родичів, яку через постійне перебування в ШІЗО йому ніяк не видають, єпископу не вдалося", - написала правозахисниця.

Читайте також: Посольство США закликає Росію терміново надати Балуху меддопомогу

Як повідомлялося, "суд" в окупованому Криму засудив Балуха до 4 років 11 місяців колонії і штрафу в розмірі 10 тис. рублів (близько 4 тис. грн) за сукупністю двох кримінальних справ. Причиною кримінального переслідування Балуха є його проукраїнська позиція в окупованому Росією Криму. Українець з 29 березня 2019 року знаходиться в колонії у місті Торжок Тверської області Росії, що є порушенням ст.49 IV Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни, якою забороняється переміщення жителів окупованих територій на територію країни-окупанта.

4 квітня Балуха помістили в штрафний ізолятор колонії № 4 м.Торжок (РФ).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-