У Росії заявляють, що утилізують техніку ЗСУ в окупованому Криму

У Росії заявляють, що утилізують техніку ЗСУ в окупованому Криму

Укрінформ
Росія "буде змушена" утилізувати українську військову техніку, що залишилася в незаконно анексованому Криму, після 2014 року, якщо Київ не забере її до 2024 року.

Про це повідомляє ТАСС із посиланням на заяву голови комітету з питань оборони Держдуми, колишнього командувача Повітряно-десантних військ РФ Володимира Шаманова.

"Це перш за все завдання для керівництва України (щодо української військової техніки, яка залишилася у Криму, в тому числі кораблів, літаків). Виходячи з міжнародних норм, протягом 10 років вони мають або забрати (техніку), або через 10 років ми будемо змушені це утилізувати, оскільки те, що не знаходиться в експлуатації, зношується і робиться непридатним. Сучасних зразків ми не бачили, а ті, які є, вони Збройним силам РФ не цікаві", - сказав Шаманов.

Читайте також: РФ планує набрати у “Путінюгенд” мільйон дітей - InformNapalm

Як повідомлялося, на початку 2018 року президент Росії Володимир Путін заявив, що РФ готова повернути Україні військову техніку, яка залишилася в анексованому Росією Криму, хоча, як підкреслив Путін, вона знаходиться в жалюгідному стані. Йшлося нібито про десятки кораблів і бойових літаків. На думку Путіна, Україна могла б відправити своїх військовослужбовців на окуповану територію, щоб вони перевезли техніку до Одеси.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-