Муфтій закликає не відвідувати нову мечеть в окупованому Криму

Муфтій закликає не відвідувати нову мечеть в окупованому Криму

Укрінформ
Муфтій Духовного управління мусульман України "Умма" Саїд Ісмагілов закликав релігійних діячів з усіх країн світу не відвідувати відкриття нової мечеті в окупованому Криму.

Про це він написав у Facebook.

"Всі мусульманські ЗМІ тиражують вчорашню заяву Путіна, стосовно відкриття нової Соборної мечеті, що будується в окупованому Криму...Зі свого боку, ми будемо уважно відстежувати, хто приїде до Криму на відкриття мечеті, і чи в законний спосіб він туди потрапив", - зазначив муфтій.

Він повідомив, що на відкриття згаданої мечеті в окупований Крим вже запрошені політичні та духовні лідери з різних країн.

Читайте також: У річницю окупації Криму в Росії провели пікети - вісьмох активістів затримали

"Хочу нагадати в першу чергу всім муфтіям, духовним лідерам і релігійним діячам, що Крим - це Україна, і відвідувати Крим без дозволу України є злочином та порушенням державного кордону України", - зауважив Ісмагілов.

Муфтій також висловив сподівання, що жоден мусульманський релігійний діяч "не буде своїм візитом порушувати моральні норми ісламу (легітимізуючи в очах віруючих окупацію української землі) та державні закони України".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-