Московський суд визнав законним арешт

Московський суд визнав законним арешт "віце-прем'єра" Криму

Укрінформ
Московський міськсуд визнав законним рішення Басманного суду міста Москви про тримання під вартою "віце-прем'єра" Криму Віталія Нахлупіна.

Про це повідомляє ТАСС.

"Мосміськсуд визнав законним взяття під варту віце-прем'єра Криму Віталія Нахлупіна, обвинуваченого в отриманні хабарів в особливо великому розмірі", - йдеться у повідомленні.

Чиновника, який у 2014 році перейшов на службу окупаційної влади Криму, підозрюють в отриманні хабарів у розмірі 5 млн рублів.

Як повідомляв Укрінформ, 17 жовтня 2018 року співробітники правоохоронних органів РФ затримали в Москві "заступника голови Ради міністрів" окупованого Криму Віталія Нахлупіна. Слідчий комітет обвинуватив його у скоєнні злочину за частиною 6 статті 290 КК РФ ("Одержання хабара в особливо великому розмірі").

Басманний суд Москви заарештував Нахлупіна до 17 грудня. У даній справі заарештовані ще два представника окупаційної влади - колишній "заступник голови мінтрансу" Криму Валентин Дукорський і колишній "заступник голови комітету конкурентної політики" Криму Ярослав Сливка.

Читайте також: У Криму проходять обшуки на фірмах, пов'язаних з "віце-прем'єром" Нахлупіним

В апеляційній скарзі захист Нахлупіна наполягав на необгрунтованості обрання йому арешту як запобіжного заходу, вказуючи на наявність у нього на утриманні малолітніх дітей та стан його здоров'я. Сам Нахлупін заявив, що не має наміру ховатися від слідства, так як перебуває в міжнародному розшуку в Україні у справі про держзраду.

У свою чергу слідчий просив залишити без змін рішення про арешт, оскільки Нахлупін може приховати документи, не виявлені поки в ході слідства, знищити речові докази у справі і чинити тиск на свідків.

З 16 листопада 2010 року до 16 лютого 2011 року Нахлупін був головою Постійної комісії Верховної Ради Автономної Республіки Крим з питань економічної, бюджетно-фінансової і податкової політики. З 16 лютого 2011 року - голова Постійної комісії з бюджетної, економічної та інвестиційної політики.

При окупаційній владі з вересня 2014 року він став обіймати в Криму посаду "голови комітету держради з економічної, бюджетно-фінансової і податкової політики".

Після арешту чиновника в Москві прокуратура Автономної Республіки Крим вимагала його екстрадиції, заявляючи, що "в ході розслідування кримінальної справи були отримані незаперечні докази того, що цей депутат Верховної Ради АРК надав допомогу і сприяв окупації Криму".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-