МЗС ініціює розгляд у міжнародному суді ситуації з

МЗС ініціює розгляд у міжнародному суді ситуації з "Фондом Крим"

Укрінформ
У МЗС України обговорили питання, пов'язані з незаконними намірами окупаційної влади Криму щодо майна благодійної організації "Фонд Крим".

Про це повідомляється на офіційній сторінці Уповноваженого Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

"Уповноважений Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, члени Меджлісу кримськотатарського народу Різа Шевкієв та Ескендер Барієв обговорили із заступником міністра закордонних справ України Оленою Зеркаль питання про незаконні наміри щодо власності Фонду "Крим", які нещодавно розпочалися в окупованому Криму", - йдеться у повідомленні.

За інформацією агентства QHA, зустріч була пов'язана з тим, що МЗС України готує кілька нових ініціатив у міжнародних судах і хотіло б детальніше ознайомитися з ситуацією навколо "Фонду Крим".

"Ми вже зробили заяву Міністерства закордонних справ, але є ще думки з приводу того, як ми рухатимемося і в дипломатичній, і в юридичній площині. Крім того, ми готуємо дипломатичну ноту в Російську Федерацію з приводу майна ("Фонду Крим" - ред.), ми обговорюємо з правниками можливість подання звернення про порушення процедури застосування preliminary measures (тимчасові заходи - англ.)", - наголосила Зеркаль.

Читайте також: Окупанти хочуть відібрати у Меджлісу майно, яке йому не належить -"Фонд Крим"

Нагадаємо, в квітні 2017 року Міжнародний суд ООН зобов’язав Росію виконати ряд тимчасових заходів в частині, що стосується Міжнародної конвенції про ліквідацію усіх форм расової дискримінації, зокрема, утриматися від обмежень діяльності в Криму представницьких органів кримськотатарського народу.

Як повідомляв Укрінформ, 27 жовтня в окупованому Криму пройшов "Курултай мусульман Криму", на якому було озвучено, що після консультацій з "урядом" Криму прийнято рішення про передачу "Духовному управлінню мусульман Криму" будівлі в Сімферополі на вул. Шмідта, де раніше розташовувалося керівництво Меджлісу, а також ряду інших об'єктів нерухомості в Криму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-