Україна через дії РФ заблокувала рішення Комісії із захисту Чорного моря

Україна через дії РФ заблокувала рішення Комісії із захисту Чорного моря

Укрінформ
Україні через дії Росії довелося заблокувати низку рішень Комісії із захисту Чорного моря.

Про це повідомляється на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України.

“У Стамбулі (Туреччина) відбулося 34-е чергове засідання Комісії із захисту Чорного моря від забруднення, де цього року головує Російська Федерація. Україні довелося заблокувати низку рішень Комісії, оскільки представники РФ намагалися усіляко впливати на прийняття рішень, зокрема, щодо участі громадян України з АР Крим в роботі допоміжних органів Комісії, які б мали представляти інтереси Російської Федерації”, - йдеться в повідомленні.

Так, згідно з повідомленням, Мінприроди та Міністерство закордонних справ України зайняли жорстку позицію та заблокували ухвалення річного бюджету для фінансування робочих груп Комісії за участю представників АР Крим та м. Севастополя, які мали б представляти інтереси РФ.

“Будь-які рішення, що розглядаються робочими групами Комісії за участю громадян України з АР Крим, номінованих Росією, є нелегітимними», – прокоментував ситуацію міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

Він зазначив, що представники РФ вже не вперше намагаються використати міжнародну арену для легалізації анексії Криму. Нещодавно українська делегація за підтримки делегацій з інших країн не допустила подвійного звітування в Секретаріаті Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (РКЗК) про викиди парникових газів на території Криму. Тоді РФ намагалася відзвітуватися за Крим, нагадав Семерак.

Читайте також: “Рибальська” комісія: представникам РФ заборонили в’їзд в Україну на три роки

Як повідомлялося, Комісія із захисту Чорного моря від забруднення (Чорноморська комісія) є керівним органом Конвенції про захист Чорного моря від забруднення. Ця конвенція прийнята з метою захисту і збереження морського середовища Чорного моря.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-