Родичі

Родичі "українських диверсантів" кажуть, що їх не впізнати — Денісова

Укрінформ
Людмила Денісова наполягає на повному медогляді обвинуваченого у підготовці диверсій на території окупованого Криму Володимира Дудки.

Про це вона повідомила у Facebook після зустрічі з родиною в'язня.

"В українця хворе серце, виразка шлунку, головний біль та низка інших проблем. Я клопотала про надання йому медичної допомоги наприкінці вересня та поки безрезультатно. Бо Тетяні Москальковій немає чого мені сказати. Тож вона займається чимось іншим і мовчить. Я наполеглива – звернуся ще раз. Напишу листи в РФ і наполягатиму на повноцінній медичній комісії, яка огляне Володимира Дудку та надасть мені свої висновки", - написала вона.

Омбудсмен зауважила, що ув'язнений також хоче поспілкуватися зі священиком. Денісова пообіцяла, що організує Володимиру  зустріч з архієпископом Климентом.

"Не тільки за Володимира хвилюється сім’я політв’язня. Попросили уточнити всю інформацію і про Олексія Бессарабова. Зробимо", - пообіцяла вона.

Загалом, як зауважила Денісова, за словами родичів, усіх так званих "українських диверсантів" не впізнати".

"Вони схудли, а після катувань електричним струмом виглядають жахливо і зізнаються в усьому. Іншого виходу у них немає. Ми будемо домагатися пояснень від Федеральної служби виконання покарань РФ",  - написала уповноважений.

Денісова також зауважила, що всередині жовтня у Страсбурзі матиме зустріч із генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом.

"Я хочу, щоб представник міжнародної організації втрутився в наші переговори з омбудсменом в РФ. Він має сприяти проведенню взаємних відвідувань політв’язнів, а далі – і їх обміну", - додала вона.

Як повідомлялося, 9 листопада 2016 року в Севастополі затримали нібито «членів диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міністерства оборони України» - Дмитра Штиблікова, Олексія Бессарабова і Володимира Дудку. У Службі безпеки України заявили, що затримані в Криму громадяни України не є співробітниками СБУ.

Читайте також: Окупантський "суд" продовжив до січня арешт "кримським диверсантам"

16 листопада 2017 року Севастопольський міський суд засудив Штиблікова до 5 років колонії суворого режиму і до штрафу у розмірі 200 тисяч рублів (95 тис. грн).

31 липня 2018 року підконтрольний Кремлю Севастопольський міський суд продовжив арешт на шість місяців Дудці і Бессарабову, а 14 серпня стало відомо, що у Дудки почалися проблеми з серцем.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-