Балуха не хочуть везти до

Балуха не хочуть везти до "суду", бо бояться його емоцій - адвокат

Укрінформ
Підконтрольний Кремлю "суд" Криму не доставляє українського активіста Володимира Балуха з Сімферопольського СІЗО до зали суду, тому що вважає його поведінку «неприпустимою». 

Про це розповіла адвокат Балуха Ольга Дінзе повідомляє «Крим.Реалії».

«Я думаю, є декілька факторів, чому суд не хоче бачити Балуха безпосередньо в залі суду. По-перше, це пов’язано з характеристикою особистості Володимира. Суд вважає, що Балух поводиться на засіданнях гіперемоційно і дозволяє собі неприпустимі висловлювання на адресу суду. І друге припущення – вирок Володимиру можуть залишити без змін і побоюються його реакції на це», – сказала вона.

Також юрист додала, що суд не зможе провести засідання без участі Балуха.

«Таке можливо лише у виняткових випадках: якщо його відправлять на психіатричну експертизу і якщо стан його здоров’я не дозволяє йому взяти участь у засіданні. В нашому випадку не настали ті правові наслідки, за яких явка Володимира до суду може бути визнана необов’язковою», - пояснила Дінзе.

Як повідомлялося, 24 вересня суд відклав засідання з розгляду апеляційної скарги захисту Балуха на рішення російського суду в Роздольному в кримінальній справі про дезорганізацію діяльності ізолятора тимчасового тримання.

Причиною стало те, що активіст відмовився брати участь у засіданні через відеозв’язок. Як пояснив тоді адвокат Балуха Тарас Омельченко, його підзахисний «відмовляється від відеоконференцзв’язку, але не від участі в суді».

Балух продовжує безстрокове голодування, оголошене 19 березня 2018 року. Після місяця повної відмови від прийому їжі кримський архієпископ УПЦ КП Климент переконав Балуха вживати мінімальний набір продуктів (дві склянки вівсяного киселю, 50–70 грамів сухарів з чорного хліба і чай з медом), який підтримує «балансування на нульовій позначці».

Читайте також: "Суд" у справі Балуха перенесли на 3 жовтня

5 липня підконтрольний Росії Роздольненський районний суд засудив українського активіста Володимира Балуха до 5 років колонії загального режиму і штрафу 10 тисяч рублів (близько чотирьох тисяч гривень). Активіста засудили до такого тюремного терміну за сукупністю двох кримінальних справ.

Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – через прапор України на подвір’ї його будинку.

Фото: twitter.com/krymrealii

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-